Kernteam - Wie is wie?
Remco-Jan Lof – Voorzitter focusgroep Customer Experience (CX)
Van origine heb ik een achtergrond in SAP Utilities en dan met name watersector. Ik ben in 2008 voor het eerst met SAP in aanraking gekomen bij mijn toenmalige werkgever Accenture. Hier begon ik als Utilities consultant voor diverse nutsbedrijven. Mijn huidige werkgever, Vitens, was ook één van de klanten die onder mijn verantwoording viel. Van het één kwam het ander en reeds ben ik sinds 2011 in dienst van Vitens.
Nu, als informatie analist, verantwoordelijk voor o.a. de klant gerelateerde domeinen.
Als voorzitter van onze focusgroep verwacht ik, samen met ons kernteam, een bijdrage te kunnen leveren aan de CX community door het delen van ervaring, kennis en de ontwikkelingen die plaatsvinden. Dit zullen we faciliteren door inspirerende bijeenkomsten of webinars die tussentijds worden afgewisseld met deep dive sessies of andere ‘hands-on’ mogelijkheden.
Rik Loenen – Secretaris focusgroep Customer Experience (CX)
Sinds 2011 werk ik in de SAP-wereld. Gedurende deze periode heb ik voor uiteenlopende klanten in verschillende branches gewerkt. De eerste 8 jaar van deze periode heeft mijn focus voornamelijk gelegen op het domein Enterprise Asset Management.
Sinds 2019 ben ik mij gaan richten op SAP CX. Wat ik hier leuk in vind is het toevoegen van waarde bij de klanten waar ik werk om hun eigen klanten nog beter van dienst te kunnen zijn. Om deze reden wilde ik dan ook graag secretaris van deze focusgroep worden. In samenwerking met de andere leden van ons team wil ik events neerzetten waar zowel eindgebruikers, consultant en andere geïnteresseerden baat bij hebben.
Regina de Jong – Kernteamlid focusgroep Customer Experience (CX)
Mijn eerste ervaring met SAP begon in 1999 als ‘subject matter expert’ bij Douwe Egberts. Eerst met name op het gebied van Sales & Distribution. Dit werd al snel uitgebreid met CRM Sales en Service, maar ook in de richting van Supply Chain Management. Begin 2010 ben ik bij Capgemini als CRM-consultant in dienst gekomen. Naast diverse klantopdrachten, ben ik daar voornamelijk werkzaam geweest als SAP trainer/coach bij de Capgemini Academy. Sinds mei 2018 ben ik als SAP CX consultant en trainer in dienst bij TheValueChain Nederland.
Mensen laten zien en ervaren dat met de hulp van SAP het werk beter, efficiënter en simpeler gedaan kan worden geeft mij veel plezier. Dit is ook de reden dat ik mij als kernteamlid van de focusgroep Customer Experience heb aangemeld. Door kennisdeling en verbinding maken van elkaar leren én elkaar inspireren.
Arnold Advocaat – Kernteamlid focusgroep Customer Experience (CX)
Na mijn studie Bestuurlijke Informatiekunde aan de Erasmus Universiteit ben ik in 1995 al snel in aanraking gekomen met SAP en heb me bij Ernst & Young / Cap Gemini gespecialiseerd in Sales & Distribution als developer, applicatie- en business consultant.
Rond het jaar 2000 kwam SAP met de eerste versie van SAP CRM op de markt, een mobiele verkoopoplossing voor laptops en heb gezamenlijk met SAP de eerste implementatie van CRM in Nederland begeleid.
Sinds 2002 werk ik bij SAP, eerst als consultant, daarna 10 jaar lang in presales voor marketing, sales en service-oplossingen en sinds 3 jaar leid ik het team van CX presales. In deze jaren heb ik veel ervaring opgedaan en ben thought-leader op het vlak van Commerce, Customer Engagement, Sales en Customer Service domeinen. Mijn passie is bedrijven en organisaties te helpen in hun digitale transformatie op het vlak van Customer Experience.